Skoda Anahtar Kabı

Anahtar kabı aracınızın anahtarını dış etkenlere karşı daha dayanıklı hale getirmektedir. Çarpma, düşme veya su ile temas etmesi halinde anahtar içerisindeki çipin zarar görmesini engelleyen kısım anahtar kabıdır. Skoda anahtar kabı aracınızın ve sizin güvenliğiniz için oldukça önemlidir. Skoda anahtar kabı olmaması durumunda anahtarda bulunan çip kısmı çok daha büyük hasarlar almakta ve anahtarınız çok kısa bir süre sonra işlevini yitirmektedir. Asanlar oto çilingir olarak Skoda anahtar kabı üreterek mağdur olmanızı veya anahtarlarınızın en olmadık zamanda çalışmayı durdurmasının önüne geçmek istiyoruz. Bizimle irtibata geçebilir ve yeni anahtar kabınıza hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ezilmiş, üzerindeki komutları silinmiş olan eski anahtar kabınızı teslim alıp yepyeni kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Skoda anahtar kabı teslim etmekteyiz.

Skoda Orijinal Anahtar Yenileme

Aracınızı sıfır olarak satın alduginizday fabrikadan size gelen anahtar tertemiz ve pırıl pırıl olacaktır. Ancak belirli bir kullanım süre sonunda anahtar kabının üzerinde çizikler, kabın bazı alanlarında yazıların silinmesi ve hatta bazen kırık veya çatlaklar oluşabilmektedir. Bu gibi durumlarda bizler Asanlar oto anahtarcısı olarak anahtar kabı yenileme işlemi yapmaktayız.

Anahtar kabının yenilenmesinin ardından anahtarınız artık ilk günkü gibi olacaktır. Anahtarını yenilemek ve eski görüntüsünden sıkılıp yeniden anahtar kabı almak isteyen kişiler de bize başvuruda bulunabilir ve en kısa sürede kendisine yeni bir anahtar kabı verilir. Daha şık ve daha modern görünüşe sahip olan bu kaplar eskisinden sıkıldığınız belki de arabanızda kullanmak istemediğiniz anahtar ile değiştirilecek ve böylece sürekli kullanmak isteyeceğiniz yeni anahtar kabına sahip olacaksınız.

Skoda Anahtar Kılıfı

Anahtar kabını değiştirmek istemeyen kişiler önlem amacıyla daha önceden kılıf almalıdır. Çünkü anahtar kılıfı aracınızı her türlü sert darbelerden, anahtarın eskimesinden veya su ile temas etmesinden korumaktadır. Anahtar kabından daha uygun olan anahtar kılıfı ile anahtarlarınızı daha kolay bir şekilde koruyabilir ve darbelere karşı kalkan olarak kullanabilirsiniz. Asanlar oto çilingir olarak her türlü anahtar  problemlerinizi hızlı ve güvenilir şekilde çözüme kavuşturmaktayız. Bizimle iletişime geçebilir yeni ve modern görünüşe sahip yeni anahtar ve anahtar kaplarına sahip olabilirsiniz.

Skoda Anahtar Kabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön